Terapia indywidualna


Terapia Indywidualna dedykowana jest osobom dorosłym, pragnący pojawić się w moim gabinecie w pojedynkę. Jest ona formą pomocy psychologicznej, polegającą na regularnych spotkaniach.

Moim celem jest wsparcie osób, którzy chcą lepiej zrozumieć siebie, borykają się z niską samooceną lub zmagają się z trudną sytuacją rodzinną, czy zawodową. Bardzo często w moim gabinecie pojawiają się także osoby mające problemy z radzeniem sobie z różnymi emocjami, takimi jak smutek, złość lub lęk.

Czas trwania terapii - ilość spotkań jest ustalana indywidualnie i zależy przede wszystkim od sytuacji pacjenta. By określić potrzeby pacjenta potrzebne są  pierwsze konsultacje, na których możemy się lepiej poznać i zdecydować czy i na jakich zasadach będziemy współpracować.

 

Każda sesja trwa godzinę, jej koszt to 120zł.

Terapia indywidualna
Więcej w Działalność dodatkowa

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]