Terapia partnerska


Terapia Partnerska dedykowana jest osobom dorosłym, pragnący pojawić się w moim gabinecie w parze. Jest ona formą pomocy psychologicznej, polegającą na regularnych spotkaniach.

Moim celem jest wsparcie osób, którzy chcą lepiej zrozumieć swój związek, przeżywają trudności w obrębie komunikacji, wzajemnego zrozumienia, rozwiązywania i pokonywania konfliktów, a także satysfakcji.

Czas trwania terapii - ilość spotkań jest stalana indywidualnie i zależy przede wszystkim od sytuacji pacjentów. By określić Wasze potrzeby potrzebne są wstępne, pierwsze konsultacje, na których możemy się lepiej poznać i zdecydować czy i na jakich zasadach będziemy współpracować. Bardzo ważne jest to, że od pierwszego spotkania para przychodziła razem.

 

Każda sesja trwa 90 minut, jej koszt to 150zł.

Terapia partnerska
Więcej w Działalność dodatkowa

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]