Terapia rodzinna


Terapia Rodzinna polega na regularnych spotkaniach opartych na rozmowie całej rodziny o najważniejszych dla niej sprawach. Najczęstrzymi tematami są trudności we wzajemnych relacjach, rozmaite, kłopotliwe sytuacje w rodzinie, z którymi borykają się pojedynczy lub wszyscy jej członkowie. 

Terapia Rodzinna ma za zadanie poprawić komunikację i relacje między pokoleniami, a także określić potrzeby i oczekiwania wszystkich członków rodziny.

Często goszczę w moim gabinecie rodziny, które są w kryzysowej sytuacji takiej jak śmierć bliskiej osoby, utrata pracy, czy rozwód.

Istotnym powodem terapii rodzinnej jest także choroba jednego z jej członków, taka jak anoreksja, bulimia, depresja czy choroba nowotworowa, ponieważ często prowadzi ona do zaburzenia funkcjonowania całego systemu rodzinnego.

Czas trwania terapii - ilość spotkań jest stalana indywidualnie i zależy przede wszystkim od sytuacji rodziny. By określić Wasze potrzeby potrzebne są wstępne, pierwsze konsultacje, na których możemy się lepiej poznać i zdecydować czy i na jakich zasadach będziemy współpracować.

 

Każda kolejna sesja trwa 90 minut, jej koszt to 150zł.

 

 
 

Terapia rodzinna
Więcej w Działalność dodatkowa

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]