Wizyta w szpitalu


Wizyta w szpitalu kierowana jest dla pacjentów pozostających w ośrodkach medycznych i chcących zasięgnąć porady psychologicznej lub dietetycznej.

 

Wsparcie psychiczne szczególnie ważne jest dla pacjentów na oddziałach chirurgiczych, ginekologicznych, geriatrycznych, hospicjach, a także leczonych w okresach zaostrzeń chorób przewlekłych.

Warto zwrócić uwagę na taką możliwość, jeżeli nasz bliski jest pacjentem, szczególnie, że opieka psychologiczna w większości szpitali pozostawia wiele do życzenia.

Psycholog w szpitalu pomocny jest w uporaniu się z lękiem i emocjami związanymi z zabiegami, operacjami, a także niepomyślnymi diagnozami.

 

Koszt zaczyna się od 100zł i zależy od odległości szpitala.

Wizyta w szpitalu
Więcej w Działalność dodatkowa

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]