Edukacja żywieniowa


Edukacja żywieniowa kierowana jest przede wszystkim do przedszkoli, szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Możliwa jest także w ośrodkach opiekuńczych, ale także np. na obozach lub koloniach.

Szczególnie ważne jest edukowanie dzieci i młodzieży, ponieważ niestety to oni mogą być przyszłymi otyłymi osobami dorosłymi.

Edukacja żywieniowa doasowana jest do wieku uczestników, jednak jestem w stanie zaangażować także grupy mieszane (prowadziłam dla przykładu grupę 5-15!). Ogólna tematyka poruszana na spotkaniach edukacyjnych to przede wszystkim zdrowa żywność, powody i skutki nadwagi, ale także samoakceptacja i problemy wynikające z braku tolerancji.

 

Koszt edukacji żywieniowej ustalany jest indywidualnie i zależy od ilości godzin oraz wielkości grupy.

 

Edukacja żywieniowa
Więcej w Szkoleniowiec

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]