Oferta dla specjalistów i studentów


Oferta szkoleń i wykładów dla spechalistów i studentów dedykowana jest w głównej mierze dietetykom, a także innym osobom zajmujacym się żywieniem i zdrowiem somatycznym i psychicznym innych.

Staram się korzystając z trzech moich zawodów szerzyć ideę psychodietetyki wśród zarówno psychologów jak i dietetyków. Eksperci zajmujący się życiem psychicznym, powinii być świadomi jak pożywienie, otyłość oraz brak akceptacji wpływają na aktualny stan psychiczny pacjenta. Dietetycy zaś niekiedy lekceważą obniżoną samoocenę, a także nie potrafią profesjonalnie rozpoznać depresji u swoich podopiecznych. Wiedza z zakresu psychologii otyłości równie ważna jest wśród lekarzy, fizjoterapeutów, czy trenerów personalnych.

Moim konikiem, także pasją życiową jest bariatria, dlatego staram się dzielić moimi doświadczeniami z tego zakresu. Przeprowadziłam m.in. wykład dla Towarzystawa Pielęgniarek i Położnych Operacyjnych na temat Chirurgicznego Leczenia Otyłości z perspektywy psychologa i pacjenta.

 

Koszty ustalane są indywidualnie.

Oferta dla specjalistów i studentów
Więcej w Szkoleniowiec

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]